Zaloguj się

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 310
    Awatar NightMare
    Siła reputacji
    25

Karnawał w Czeladzi

Um -Czeladź zaprasza na dance party
    DJ Paul Secco
    Sobota 4.02.2012r 18.00

więcej info czeladź.pl Karnawał na Rynku
    Nie polityka powinna rządzić ludźmi, lecz ludzie polityką.
    czeladznoweforum@gmail.com

Przegląda
    z kątowni
    Siła reputacji
    83

Re: Karnawał w Czeladzi

Jakkolwiek by się to nie nazywało i ktokolwiek by nie grał to według mnie chybiony pomysł.
    Abstrahując od DJ czy innego MC to po pierwsze miejsce jest delikatnie mówiąc do dupy, mamy fajny amfiteatr i dziwi mnie dlaczego miasto z niego nie korzysta,
    po drugie mniemam że podobnie jak na sylwestrze jeśli ktoś będzie miał mniej niż 2 promile to nie dojdzie do porozumienia z większością imprezowiczów
    Podsumowując jaka władza takie imprezy (przypomniała mi się msza polowa z zeszłego roku )
    nasze czyny za życia odbiją się echem w przyszłości (300)

Awatar obcy
    Siła reputacji
    80

powtarzam na choler coś organizować jak się nie ma kasy !

Cytat Zamieszczone przez lewy prosty
    po pierwsze miejsce jest delikatnie mówiąc do dupy, mamy fajny amfiteatr
    ale na Grabku jest za zimno
    za jakiś czas zrobi się remont Rynku bo był i jest użytkowany niezgodnie z przeznaczeniem

potem wypisują że na oczach kamer studnie dewastują, elewacje obszczane... itp ( a przecież bawi się sam kwiat kultury Czeladzkiej)

Widziałeś kiedyś imprezę pod kulturą w samym centrum Dąbrowy Górniczej ? Bo ja nie

Czeladź to miasto może i najstarsze w regionie ale czy jest wzorcem do naśladowania ! zaczynam coraz bardziej w to wątpić

Awatar trybul
    Siła reputacji
    74

Cytat Zamieszczone przez obcy
    Widziałeś kiedyś imprezę pod kulturą w samym centrum Dąbrowy Górniczej ? Bo ja nie
    może gdybyś napisał to po Polsku miałbym mniejszy problem ze zrozumieniem, ale chyba chodzi Ci o to czy w Dąbrowie są organizowane imprezy pod Pałacem Kultury Zagłębia?
    Odpowiedź: Tak
    Przykład: Finał Masy krytycznej
    Plucie jadem na forach internetowych pod pozorną przykrywką anonimowości oznacza jedynie tchórzostwo, mentalne gówniarstwo i niskie poczucie własnej wartości.

Awatar obcy
    Siła reputacji
    80

Cytat Zamieszczone przez trybul
    Finał Masy krytycznej
    fakt

lecz co Masa Krytyczna ma wspólnego z wysłuchiwaniem na przykład murzyńskich rytmów w odległości 30 metrów od największego z zabytków Czeladzi przy okazji melomani zakropieni są nieźle piwskiem ?

Awatar trybul
    Siła reputacji
    74

Finał Masy krytycznej
    fakt

lecz co Masa Krytyczna ma wspólnego z wysłuchiwaniem na przykład murzyńskich rytmów
    Finał Masy był zakończony występami wykonawców w klimacie Ragga/Hip-Hop a to dopiero murzyńskie rytmy a Pałac Kultury Zagłębia to też zabytek. Więc znowu twoje porównanie jest na prawdę bez sensu i może przestań się pogrążać? Kierunek myślenia niezły ale zasób informacji zbyt mały

W ogóle chyba w całej Polsce(i nie tylko) robi się imprezy(na różnym poziomie) na rynkach miast w sąsiedztwie różnych zabytków. Może się to podobać lub nie ale nie wypisujcie proszę ze Czeladź jest w organizacji takich "spędów" odosobniona bo to nie prawda.
    Plucie jadem na forach internetowych pod pozorną przykrywką anonimowości oznacza jedynie tchórzostwo, mentalne gówniarstwo i niskie poczucie własnej wartości.

Awatar obcy
    Siła reputacji
    80

Kierunek myślenia niezły
    co masz na myśli ?

Dla mnie melomani zakropieni nieźle piwskiem winni bawić się właśnie w takich miejscach jak Park Grabek, i tam spędy powinny być organizowane !
    co do porównania Kościoła z Pałacem Kultury to trochę różniące się miejsca nie uważasz ?
    1:0 dla pana Trybul

Awatar trybul
    Siła reputacji
    74

Kierunek myślenia niezły
    co masz na myśli ?

Dla mnie melomani zakropieni nieźle piwskiem winni bawić się właśnie w takich miejscach jak Park Grabek, i tam spędy powinny być organizowane !
    co do porównania Kościoła z Pałacem Kultury to trochę różniące się miejsca nie uważasz ?
    Tak jak napisałem- nie dziwie się że nie wszystkim to odpowiada.

Co do porównania Kościoła do Pałacu Kultury- to już bardzo subiektywna opinia. Znam Wiele osób- zdeklarowanych ateistów, którzy nie zobaczą znaczącej różnicy.

Ja tam się cieszę że rynek zaczyna żyć- może dzięki temu powstanie jeszcze co najmniej jedna knajpka/kawiarnia, która dzięki takim imprezom będzie miała jakieś szanse się utrzymać.

Awatar obcy
    Siła reputacji
    80

Ja tam się cieszę że rynek zaczyna żyć- może dzięki temu powstanie jeszcze co najmniej jedna knajpka/kawiarnia, która dzięki takim imprezom będzie miała jakieś szanse się utrzymać.
    Jak płyta Rynku nie skończy tak jak schody pod UM !

Awatar Borg
    Siła reputacji
    79

Na balu karnawałowym ekipa Kosmali poprzebiera się za błaznów - a zaraz już są poprzebierani za błaznów

A jak rynek za rządów ekipy Kosmali żyje to widać - w 2011 roku była jedna impreza na Rynku - zlikwidowali Dni Czeladzi, Masę, Dożynki, ale była msza polowa :evil:

Co zlikwidują w tym roku może chociaż ten nędzny bojsbend, może zastąpi go dzidzej
    Internetowym impotentom z Forum Moja Czeladź mówimy - NIE

Awatar trybul
    Siła reputacji
    74

Człowieku przestań pluć jadem kiedy tylko odpalisz to forum bo się odechciewa tu wchodzić.

Dożynki- chyba odbywały się gdzieś w okolicy Biedronki i blaszaka? (moge się mylić)
    Masa- nad tym ubolewam i uważam to za totalne niedociągnięcie obecnej władzy
    Dni Czeladzi= mam nadzieje że w tym roku powróci trzydniowa formuła.

Więc tak- masz po części rację ale czy musisz we wszystkich tematach wypowiadać się jak furiat?

Awatar sawant
    Przegląda
    z melmak
    Siła reputacji
    83

Cytat Cytat
    Jak płyta Rynku nie skończy tak jak schody pod UM !
    A za wszystkim stoi złośliwy wizjoner, który pozostawił same pułapki na nową ekipę.
    Jeśli myślicie że będę się bił za Ukrainę to jesteście w błędzie to ja będę tym który wyłapie tych wszystkich którzy uciekli broniąc Ukrainy

Awatar NightMare
    Siła reputacji
    25

oczywiście że na Rynku winny się odbywać imprezy (odpusty spotkania z radnymi, politykami, festyny rodzinne, Masa K ,wigilia... itp) to miejsce jest ważne dla miasta dlatego powinno być eksponowane lecz jeśli chodzi o koncerty owszem raz czy dwa lecz raczej bez oszczędności proszę ;-)
    pozostałe formy przekazu pieśni i muzyki niech odbywają się w miejscu najlepiej do tego przygotowanym jakim jest Park Grabek ( a co do frekwencji wystarczy dobra promocja i będzie oki)

tak dożynki były na M.Auby

Dni Czeladzi= mam nadzieje że w tym roku powróci trzydniowa formuła.
    wiele osób ma taka nadzieję byle jak powiadają nie była ona matką głupich :-P
    Nie polityka powinna rządzić ludźmi, lecz ludzie polityką.
    czeladznoweforum@gmail.com

Awatar shrek
    Siła reputacji
    83

Nie gdybajcie teraz o Dniach Czeladzi. Najwyższa pora szykować stroje na Bal Wenecki. Prognoza pogody mówi, że będzie ciepło (jak na luty), zatem stroje mogą być zupełnie lekkie.
    Chcieliście koszmarną przyszłość, to ją teraz macie.

Przegląda
    z kątowni
    Siła reputacji
    83

Cytat Cytat
    Owszem powinien żyć, ale nie w taki sposób. Ja też jestem za tym, żeby to było miejsce spotkań mieszkańców, ale forma tych spotkań powinna być inna.
    Jakoś nie wierzę, że mogłaby powstać kawiarnia (przy tym co widziałem w sylwestra to raczej winiarnia, piwiarnia), która by się "utrzymała" z organizowanych imprez (no chyba że w menu byłby trunki w cenie około delikatesowej.
    Skoro już ruszyliście temat Dąbrowy Górniczej i Pałacu Kultury Zagłębia to bliżej mi do takiej formy spędzania czasu na rynku miejskim.
    nasze czyny za życia odbiją się echem w przyszłości (300)

Awatar trybul
    Siła reputacji
    74

Mądrego to i miło poczytać a nie to co shreki czy inne borgi plujące jadem na wszystkie strony bo im stołki nowa władza zabrała.

Postaram się być na rynku żeby później obiektywnie podyskutować o tym co się wydarzyło, bo negowanie czegoś co dopiero ma się odbyć to dziecinada.

Awatar Borg
    Siła reputacji
    79

Oczywiście że będziesz i do tego grać na mandolinie naszym księżniczkom.

a za kogo się przebierzesz? Może za tubkę WAZELINY?
    Internetowym impotentom z Forum Moja Czeladź mówimy - NIE

Awatar shrek
    Siła reputacji
    83

Musisz chyba zerknąć na stare Echa. Wówczas zrozumiesz, że ze starego budynku pozostały tylko ściany. Poza tym budynek był realizowany w systemie TBS (jeśli wiesz, co to takiego).

Awatar shrek
    Siła reputacji
    83

Idź koniecznie. Tylko nie zapomnij zabrać okulary. Będziesz przebrany za inteligenta.

Awatar trybul
    Siła reputacji
    74

Cytat Zamieszczone przez shrek
    Tylko nie zapomnij zabrać okulary.
    Poprawność stylistyczna Twoich postów razi bardziej niż blask garnituru pewnego radnego...

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)