Zaloguj się

Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 412
    Awatar madera
    Siła reputacji
    79

Szkoły średnie w kryzysie

Władze powiatu będzińskiego szykują czeladzianom niespodziankę. W roku 2012 przestanie funkcjonować Zespół Szkół nr 2, a Zespół Szkół nr 1 ograniczy swą działalność. Wizytówką powiatu ma być Zespół Szkół nr 2, ale w Będzinie. Dzieje się to dokładnie wtedy, gdy Starostą jest czeladzianin Krzysztof Malczewski, prominentnym członkiem Zarządu czeladzianin Mariusz Kozłowski, a szefem powiatowej oświaty â?? czeladzianin Jerzy Grad. W Będzinie panuje wręcz psychoza strachu, że czeladzianie pewnego dnia opanują Będzin i doprowadzą go do ruiny. Okazuje się, że są to obawy zupełnie bezzasadne. Na podstawie ostatnich powiatowych decyzji trzeba ten przesąd zweryfikować. Mieszkańcy Będzina, jeśli chcecie zguby Czeladzi â?? wybierzcie cały Zarząd Powiatu spośród czeladzian!
    Wszyscy jesteśmy Borgami!

Awatar czarny
    Siła reputacji
    78

Re: Szkoły średnie w kryzysie

A ja sam słyszałem, jak pan Kozłowski bronił szkół średnich. No i chyba jest absolwentem jednej z nich. Miałby sumienie brać udział w takiej hucpie?
    Jeśli wytyczysz sobie ambitne cele, jedno jest pewne - nie zostaniesz z niczym w garści.

Awatar madera
    Siła reputacji
    79

A skąd wiesz, jak go tam traktowali? Może miał kłopoty z koncentracją? Może nie lubił nauczycielki matematyki? Albo był klasowym â??? Wszystko to ma wpływ na dorosłe życie. Utajnione kompleksy mogą się uzewnętrzniać po latach. Ty byś nie chciał za jakiś czas pognębić swych dzisiejszych wrogów?
    Wszyscy jesteśmy Borgami!

Awatar Borg
    Siła reputacji
    79

Bo im chodzi tylko o kasę a miasto mają w d...
    Internetowym impotentom z Forum Moja Czeladź mówimy - NIE

Awatar shrek
    Siła reputacji
    83

Zastanawia mnie jedno. Za czasów Mrozowskiego, jak próbowano zamknąć szkołę, to wrzawa była tak wielka, że w końcu udało się ją uratować. Teraz nikt się nie wypowiada i zapanowała cisza. Nic do powiedzenia nie ma koszmarne Forum, nikt nie pyta o zdanie pani Burmistrz, nauczyciele nie przychodzą na sesję, â?? po prostu luz-blues.
    Chcieliście koszmarną przyszłość, to ją teraz macie.

Awatar czarny
    Siła reputacji
    78

To proste, za Mrozowskiego wolno było mieć swoje zdanie, a teraz już nie. Swoją droga myślisz, że takiemu Wiagrze czy prezesowi dziesięciu stowarzyszeń to chodzi o jakąś Czeladź? On mają to w dâ?? Mrozowski był (i zapewne jest dalej) ich wrogiem, więc obarczali go odpowiedzialnością za wszystko. Teraz rządzą przyjaciele, stąd ten luz-blues.
    Jeśli wytyczysz sobie ambitne cele, jedno jest pewne - nie zostaniesz z niczym w garści.

Awatar redmax
    Siła reputacji
    81

Marudzicie i tyle. Po co w Czeladzi szkoła średnia, żeby znowu wyhodowała jakiegoś nowego Kozłowskiego?
    Dać małpie zegarek, to go zepsuje.

Awatar shrek
    Siła reputacji
    83

Widziałem pisma zatroskanych rodziców i nauczycieli. Im chodzi tylko o zachowanie gdziekolwiek miejsc pracy. Sama szkoła ich nie interesuje.

Awatar czarny
    Siła reputacji
    78

Rada Powiatu głosami SLD, Komitetu Rozwoju Zagłębia i PiS zdecydowała (22.12.) o likwidacji Zespołu Szkół nr 2 w Czeladzi. Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, jak cisza panuje w tej sprawie, prawie jak w przypadku kolizji WC. Nikt nie protestuje, nit nie wzywa pani Burmistrz do działania, Rada Miejska ma to w dâ?? Wszyscy rozumieją, że tak być musi. Po prostu życie toczy się dalej i tyle. A ja mam jeszcze w pamięci tą zawieruchę sprzed kilku lat. Ciekawe, co takiego się zmieniło, że dzisiaj: pan starosta Malczewski, członek Zarządu Powiatu Kozłowski, naczelnik Grad, burmistrz Kosmala, prawie burmistrz Wąsowicz i niezależny dziennikarz Szurduga są tacy zgodni.

Awatar shrek
    Siła reputacji
    83

No proszę, jest w końcu porozumienie na linii Powiat â?? Czeladź. Za Wizjonera było to niemożliwe. Ciągłe wojny. Jak nie o szkoły, to o drogi, albo szpital. Teraz cisza, spokój i owocna współpraca, której celem jest przeniesienie wszystkiego do Będzina. A swoja drogą, to mamy czego chcieliśmy.

Awatar czarny
    Siła reputacji
    78

Czy ktoś wie, po diabła nam te powiaty? Zamiast tworzyć ciepłe posadki dla partyjnych działaczy, lepiej zmarnowane pieniądze zostawić w gminie. Palikot ma rację. A swoją drogą, co też pani Burmistrz zrobi teraz z tym budynkiem? Sprzeda, czy pozwoli na dewastację? Lenka przecież tego nie weźmie.

Awatar shrek
    Siła reputacji
    83

Tym akurat się nie przejmuj. Jest już plan przekazania budynku w prywatne ręce. Wśród potencjalnych inwestorów jest jeden ze sponsorów ostatniej kampanii o wdzięcznym imieniu Tytus. Ma tam być prywatna szkoła górnicza.

Awatar NightMare
    Siła reputacji
    25

Cytat Zamieszczone przez czarny
    Nikt nie protestuje, nit nie wzywa pani Burmistrz do działania, Rada Miejska ma to w dâ?? Wszyscy rozumieją, że tak być musi.
    :?: powiem ci osobiście mnie to też bardzo dziwi taka postawa może i faktycznie wszyscy są za likwidacją ale jak to mawiają prosto się likwiduje a gorzej buduje.
    mnie w związku z tą sprawą ciekawi jednak jedna rzecz gdzie się podziała wielka miłość Czeladzian do tradycji :-?
    Nie polityka powinna rządzić ludźmi, lecz ludzie polityką.
    czeladznoweforum@gmail.com

Przegląda
    Czeladź
    Siła reputacji
    74

Cytat Zamieszczone przez czarny
    jak cisza panuje w tej sprawie
    Widzę, że nie jesteś zbytnio dobrze poinformowany..
    Nie mówcie, jeśli nie wiecie!!!!!

Awatar NightMare
    Siła reputacji
    25

Cytat Zamieszczone przez kadiaxdd
    Widzę, że nie jesteś zbytnio dobrze poinformowany..
    a co też ciekawego i nowego dzieje się w tej sprawie ? jeśli nie jest to tajemnicą może podziel się swoją wiedzą jeśli takową posiadasz chętnie poznamy nowe watki jeśli takie są ...

gdzie słyszałam że młodzież podobno protestuje lecz coś cichy ten protest bardzo cichy i czy to jest protest ?

Przegląda
    Czeladź
    Siła reputacji
    74

Cytat Zamieszczone przez NightMare
    a co też ciekawego i nowego dzieje się w tej sprawie ?
    Uczniowie, przynajmniej połowa, i nauczyciele walczą o szkołę! Nie chcemy się poddać bez walki, zwłaszcza, że mówią że nic straconego.. Nie chcemy zamknięcia szkoły i przeniesienia nas gdzie indziej, bo gdybyśmy chcieli być w innej szkole to tam złożyli byśmy papiery a nie do ZS2. Uruchomnione są wszelkie akcje w internecie, szkole.. Robimy co możemy, ale i tak wszyscy tylko smarują nam d.. :evil:

gdzie słyszałam że młodzież podobno protestuje lecz coś cichy ten protest bardzo cichy i czy to jest protest ?
    Robimy co możemy, ale jak już wspomniałam wiele zdziałać się pewnie nie uda. Protestem jako protestem tego nazwać się nie da, ale nagłaśniamy sprawę i próbujemy dowieść naszej prawdy!

Awatar NightMare
    Siła reputacji
    25

w tm mieście jest Rada Miasta są radni czy ktoś z was próbował się z nimi skontaktować przecież to nasi przedstawiciele nie wspomnę już o powiecie
    Sama widzisz że piszemy o tym !
    JA i większość z nas żąda reakcji władz miasta czytałeś gdzieś by podjęto jakieś kroki w magistracie bo ja nie!

Jeżeli jest tak jak piszesz trzymam za was kciuki! choć nie byłam absolwentką tej szkoły
    pozdrawiam
    jeśli masz jakieś propozycję...

Przegląda
    Czeladź
    Siła reputacji
    74

czytałeś
    CZYTAŁAŚ

Byli poinformowani o całej sytuacji, ale.. bądź co bądź oni sami powinni się tym interesować a nie że ludzie idą i im mówią co się dzieje u nich w mieście... Nieprawdaż??

Również pozdrawiam, uwierz mi! to bardzo dobra szkoła i nie wiem dlaczego ma tak złą opinię!!!! :evil:

Awatar NightMare
    Siła reputacji
    25

uwierz mi! to bardzo dobra szkoła i nie wiem dlaczego ma tak złą opinię!!
    nie umiem ci na to odpowiedzieć !
    bądź co bądź oni sami powinni się tym interesować a nie że ludzie idą i im mówią co się dzieje u nich w mieście... Nieprawdaż??
    zgadzam się z tobą dlatego też pytam co zrobiły Księżniczki w tej sprawie czy spotkały się ze starostą ? czy cokolwiek zrobiły?
    Przecież są Czeladziankami... no ale jeśli są takie plany >
    Cytat Zamieszczone przez shrek
    Jest już plan przekazania budynku w prywatne ręce. Wśród potencjalnych inwestorów jest jeden ze sponsorów ostatniej kampanii o wdzięcznym imieniu Tytus. Ma tam być prywatna szkoła górnicza
    :-/
    pozdrawiam cie koleżanko ;-)

Przegląda
    Czeladź
    Siła reputacji
    74

zgadzam się z tobą dlatego też pytam co zrobiły Księżniczki w tej sprawie czy spotkały się ze starostą ? czy cokolwiek zrobiły?
    z tego co ja się informuję? NIC.

Cytat Cytat
    Przecież są Czeladziankami...
    dlatego ta sprawa powinna być dla nich priorytetem.
    Cytat Zamieszczone przez shrek
    Jest już plan przekazania budynku w prywatne ręce. Wśród potencjalnych inwestorów jest jeden ze sponsorów ostatniej kampanii o wdzięcznym imieniu Tytus. Ma tam być prywatna szkoła górnicza
    wątpię.. górniczą zamknęli, bo nie było chętnych, chociaż niby znów zapotrzebowanie rośnie... niewiem :?:

Strona 1 z 21 12311 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)