Zaloguj się

Strona 199 z 199 PierwszyPierwszy ... 99149189197198199
Pokaż wyniki od 3,961 do 3,977 z 3977

Siła reputacji
    40
    Spoldzielnie tez moga korzystac i byl taki program dla budynkow opalanych piecami w naszych zasobach takie tez sa.Czy skorzystaliscie z takiej mozliwosci ,nie bo nawet nie wiecie o takich programach unijnych.
    Dlaczego sprawy spoldzielni mieszacie z UM ,z burmistrzem to jest strona o CzSM.
    Burmistrz Szaleniec jest najlepszym burmistrzem jakiego Czeladz miala .Miasto sie zmienia i to pozytywnie.
    Ostatnio edytowane przez stoigniew ; 13.02.18 o 20:54

Siła reputacji
    37
    Dostałam rozliczenie z wody,wszystko idealnie mi się zgadza z moim spisem,wodomierze radiowe są super,nareszcie nikt mi po chałupie nie spaceruje.Fajna sprawa,bo widzę,że nie ma doliczonego wodomierza głównego.

Siła reputacji
    40
    A gdzie beda rozliczane niedobory na wodzie na poszczegolne nieruchomosci?
    Czy mieszkancy nieruchomosci beda informowani jakie to ilosci wody.
    A koszty podgrzewu wody jak beda rozliczane na wymienniki czy na cale osiedle?
    Znowu brak informacji .
    Slyszalem ze podobno duzo wodomierzy stoi,te w mieszkaniach sa nizszej klasy niz glowne liczniki wody i sa duze niedobory.Niedobory sami powodujecie brakiem kontroli wodomierzy bo uwazacie ze wystarczy odczytac raz na 6m—c . i wodomierze elektroniczne wszystko zalatwia.
    Teraz maja wygode tylko odczytujacy.
    Ostatnio edytowane przez stoigniew ; 13.02.18 o 21:11

Siła reputacji
    37
    Cytat Zamieszczone przez Zocha Zobacz posta
    No nie, ale hipokryzja najbardziej podli ludzie którzy zniszczyli spółdzielnie teraz podszywają się pod PiS, ale mają tupet. Faktycznie nasza spółdzielnia to slamsy gdzie panuje głupota i nepotyzm rządzących.
    Która spółdzielnia jest zniszczona?Zocha daj znać,bo może trzeba zwijać manele.

Siła reputacji
    37
    Cytat Zamieszczone przez stoigniew Zobacz posta
    A gdzie beda rozliczane niedobory na wodzie na poszczegolne nieruchomosci?
    Czy mieszkancy nieruchomosci beda informowani jakie to ilosci wody.
    A koszty podgrzewu wody jak beda rozliczane na wymienniki czy na cale osiedle?
    Znowu brak informacji .
    Dajcie znać,bo wy wszystko wiecie,ja pojęcia nie mam.Zreszta zadzwonię jutro i się dowiem.

Siła reputacji
    40
    Cytat Zamieszczone przez AKM Zobacz posta
    Dostałam rozliczenie z wody,wszystko idealnie mi się zgadza z moim spisem,wodomierze radiowe są super,nareszcie nikt mi po chałupie nie spaceruje.Fajna sprawa,bo widzę,że nie ma doliczonego wodomierza głównego.
    Jak mieszkancy nieruchomosci zostana rozliczeni z wodomierzy glownych ?Kiedy poinformujecie ile musza doplacic?
    Jezeli zmieniono Regulamin rozliczania wody to powinien byc podany do wiadomosci mieszkancow.
    W grudniu ,2017 roku byl dostarczany do skrzynek pocztowych Biuletyn w ktorym POWINIEN byc umieszczony nowy regulamin,tak bylo gdy w spoldzielni rzadzila ekipa pana Swiecha.
    Strona internetowa nie jest srodkiem przekazu informacji dostepnym dla wszystkich spoldzielcow gdyz nie wszyscy posiadaja komputery i internet.
    Ostatnio edytowane przez stoigniew ; 14.02.18 o 08:54

Siła reputacji
    40
    RN nie spelnia swojej roli bo zezwala zarzadowi na ukrywanie przed spoldzielcami stanu niedoborow na wodzie.
    W rozliczeniach brak stanu licznikow glownych na budynkach oraz stanu licznikow na wymienniku ciepla.
    Kiedy otrzymamy informacje o niedoborach wody miedzy odczytanymi zegarami glownymi a suma wodomierzy lokatorskich na dzien31.12.2017 bo mamy prawo wiedziec
    jakie to koszty bo to my musimy za to zaplacic obojetnie gdzie te koszty zostana wkalkulowane.
    Problemy z wodomierzami byly tematem posiedzenia RN co wynika z protokolow czy taka zmiana regulaminu powinna nastapic ?Ulegla RN wszystko akceptuje a przeciez pani piwowarczyk byla taka ekspertka w rozliczaniu wody i co to sie porobilo.
    Brak kontroli wodomierzy bo tylko 1 odczyt na 6m—c to stanowczo za malo.Jezeli niedobory przekraczaja 10% ogolnego zuzycia wody do zarzadca powinien szukac przyczyny .
    Ostatnio edytowane przez stoigniew ; 15.02.18 o 11:23

Siła reputacji
    40
    Przestan pisac glupoty ,gdzie jest rozliczona roznica z odczytu wodomierza glownego i podleglych mu wodomierzy lokalowych?
    Widzieliscie ze sa duze roznice to zmieniliscie na potrzeby chwili regulamin rozliczenia wody.

Siła reputacji
    37
    Cytat Zamieszczone przez stoigniew Zobacz posta
    Przestan pisac glupoty ,gdzie jest rozliczona roznica z odczytu wodomierza glownego i podleglych mu wodomierzy lokalowych?
    Widzieliscie ze sa duze roznice to zmieniliscie na potrzeby chwili regulamin rozliczenia wody.
    Hej,hej,hej nie pracuje tam i ne mam pojęcia o regulaminach,twoja sprawa czy to przyjmesz za prawde.Myślę,że wszystko bedzie transparentne.

Siła reputacji
    40
    bardzo dobrze jestes zorientowana w sprawach sadowych moze powiesz skad czerpiesz wiedze,czy napewno nie jestes ,,tam,,.
    Gdzie regulamin rozliczenia wody bo jakos nie udostepniono jego tresci spoldzielcom.To my ponosimy koszty zwiazane z dostawa wody i mamy prawo znac regulamin na podstawie ktorego zarzadca nas rozlicza a szczgolnie niedobory ktore powinny byc rozliczane w/g wodomierzy zamontowanych na budynkach przezZiK.
    pod te wodomierze podlegaja konkretne wodomierze lokalowe,i roznica powinna byc z tego stanu rozliczana.
    Wszystkie ujecia wody powinny byc opomiarowane zarowno dla firmy sprzatajacej jak i dla firm zewnetrznych ktore zajmuja lokale tzw.wozkownie,zsypy i pralnie.TO zarzadca ma kontrolowac wodomierze i dokonywac odczytow w jednym czasie w lokalach i piwnicy.
    Ostatnio edytowane przez stoigniew ; 15.02.18 o 15:52

Awatar shrek
    Siła reputacji
    84
    I tak wszystko idzie do wspólnego wora. A swoją drogą, to regulamin nie zmienił się chyba od czasów sławasa.
    Chcieliście koszmarną przyszłość, to ją teraz macie.

Siła reputacji
    40
    Nie osmieszja sie takim wpisem.Koszty dostawy wody sa kosztami niezaleznymi od spoldzielni i nic nie idzie do wspolnego wora bo kazda nieruchomosc jest opomiarowana i powinna pokrywac tylko wlasne niedobory ktore powinny byc rozliczne z kazdego zegara ZIK tak jest na fakturach.Juz byly duze niedobory na GZM z tytulu nie zbilansowanej wody i dlatego wprowadzono rozliczanie niedoborow na wydrukach dla mieszkancow ten sposob jest. dobry bo wiemy ile jest strat i zarzadca obligowany jest do reakcji.Teraz powrot do niekontrolowanych wodomierzy i nie kontrolowanych niedoborow-ile nam beda doliczac na niedoborach?
    Nie jest to dobry sposob na rozliczanie niedoborow !!!
    Nie sadze aby pani przewodniczaca RN aktywistka zapomniala jakie byly niedobory na wodzie i kiedy wprowadzono rozliczanie na wydrukach rozliczenia wody z podaniem stanow licznikow.Co sie tej kobiecie porobilo ze w ten sposob pozwala dzialac zarzadowi.
    Ostatnio edytowane przez stoigniew ; 16.02.18 o 20:14

Siła reputacji
    27
    O czym ty mówisz, pani przewodnicząca RN, do tej pory nie wie o co chodzi w rozliczaniu wody. To nie ten poziom, ona na tym kompletnie się nie zna
    Ona coś wie, tylko do końca nie wie, o co w tym wszystkim chodzi.

Siła reputacji
    40
    No kiedys byla ekspertem ,rozliczala pana Swiecha a teraz taka ukladna az strach.No coz wybrali swoich to teraz trzeba dzialac razem,,dla wspolnego dobra,,.
    Bo jakby mieszkancy zobaczyli niedobory na wodzie to by na WALNYM bylo ciezko wybrac swoich do RN.

Siła reputacji
    27
    Macie rację regulaminy zmieniają nawet trzy razy do roku w zależności od ich potrzeb. Regulaminy wody od czasów Sławasa zmienili conajmnie 6 razy. Obecna zmiana do tyłu ma na celu tymczasowe zadowolenie ludzi z otrzymanych nadpłat przed Walnym Zebraniem. Zaraz po WZ zmienią regulamin wprowadzą nowe wyższe normy uwzględniające straty na licznikach głównych. O zgrozo co te durnie wyrabiają!!!!!!!
    Masz dosyć marnotrawienia Twoich pieniędzy, chcesz mieszkać w ciepłym domu na pięknym osiedlu, potrzebujesz pomocy, Stowarzyszenie SOS zaprasza do współpracy. Zadzwoń, napisz lub umów się na spotkanie i podziel się swoimi spostrzeżeniami. Z naszej strony uzyskasz fachową pomoc - kontakt: e-mail: soscsm@interia.pl , facebook.com/PoprawmyCSM , sos-czeladz.blog.pl

Siła reputacji
    40
    Mamy prawo wiedziec jakie niedobory na wodzie byly na koniec 2017roku.
    Mamy prawo wiedziec czy te niedobory zostaly rozliczone i w jaki sposob zostana pokryte koszty.
    Mamy prawo znac obecnie obowiazujacy w spoldzielni regulamin rozliczenia wody ktory powinien zostac opublikowany w Biuletynie bo to my ponosimy koszty niezalezne od spoldzielni.Zarzad ma wybrac matode rozliczen i opracowac regulamin podajac go w ciagu 14dni do wiadomosci spoldzielcow.
    RN wszystko zatwierdza i akceptuje i to RN poniesie konsekwencje za brak nalezytego nadzoru nad zarzadem spoldzielni.
    Ostatnio edytowane przez stoigniew ; Wczoraj o 21:13

Siła reputacji
    40
    Czy jest tak dobrze ze zniknely niedobory na wodzie ,jesli tak to dlaczego nie ma stanow wodomierzy glownych .

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 30 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (1 zarejestrowany(ch) oraz 29 gości)

1. stoigniew